| Cannondale31 a întrebat:

Care este tara ta preferata? Ce obiectiv turistic iti place cel mai mult din ea?

6 răspunsuri:
| NoName111111 a răspuns:

Pai. mie imi place Rusia si obiectivul meu preferat este Kremlinwinking

| thetyky12345 a răspuns:

Romania-Bogatii in munti, natura doar ca noi nu stim sa ne folosim de ele si este pacat sad

| johnyxus a răspuns:

Italia,as vrea sa vad fontana di trevi si coloseumul.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Romania toata, cateodata zici pacat ca-i locuita; in special Bucovina si as vrea ca Ucraina sa intre in U.E. sa vizitez si Cernauti

| greyhound a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Spania, dar nu pentru obiectivele turistice unde sincer cred ca stam mai bine decat ei, ci pentru oameni. Zice lumea de romani ca sunt ospitalieri si calzi si amuzanti dar aia sunt de coma

| vinusipaharu a răspuns:

Franta, muzeul Luvru.