| Anisoara95 a întrebat:

Care pe unde merge in vara aceasta? Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| dragutza98 a răspuns:

Eu ma duc cu parintii in franta in iunie
si in brazilia in iulie
dar n-o sa stau mult ca pe 23 iulie e ziua mea

8 răspunsuri:
| SereSmile a răspuns:

Eu ma duc in Italia in iulie, in tabara la retezat in august si poate si in Ungaria, si in sibiu la o prietena de familie big grin kiss

| Denisa_2520 a răspuns:

America rolling on the floor nu glumesc vb fff.serios

| Nady_4205 a răspuns:

Paii...cred ca o sa vizitez mai multe orase din Romania,o sa merg in Croatia, la Oradea, si probabil in cantonament nu stiu inca!laughingfundita?happy

| MenInShadow a răspuns:

Eu cred ca o sa ma duc sa vizitez inca 1 data spania cu cateva rude. mama, tata si nasii. am stat acolo 1 an, si vrem sa mergem in vara asta sa mai vedem ce mai e pe acolo :X

| TheLittleStrange a răspuns:

Acasarolling on the floor

| Mihaitza400 a răspuns:

Eu in vara aceasta o sa ma duc in Angliawinking funda?

| BananaSuparata a răspuns:

Vara asta merg la madagascar cu familia.

| herbalist a răspuns:

U pe unde te duci in vara asta?winking