| comansorin a întrebat:

Unde v-ati petrecut vara? Cel mai frumos raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| Elee a răspuns:

La tara! Iti zic eu acolo e cel mai frumos loc! Miss u summer! crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Vara asta am fost la Portoroz.Este un oras foarte frumos la Marea Adriatica in Slovenia. Vremea a fost excelenta si pensiunea la care am stat era asezata in varful unui deal si privelistea era mininata. Uite niste poze:http://www.tripadvisor.com/LocationPhotos-g274877-Portoroz.html
Plaja era cu o apa limpede si linistita,perfecta pentru inotat si alte sporturi sau activitati, oameni foarte prietenosi, mancarea a fost excelenta...Si preturile foarte mici.A fost frumos si sper sa ma mai duc acolo cu prima ocazie.Am fost si in Antalya.Nu iti mai spun ce frumusete de locuri...sau in Egipt unde aproape am lesinat de caldura si am calarit o camila, am vazut femei dansand la spectacole noaptea :)).A fost cea mai frumoasa Vara! Tu unde ti-ai petrecut vacanta?
Pa.

| comansorin explică (pentru anonim_4396):

Pai eu nu prea am bani de excursii in afara tarii si asa ca m-am bucurat de saraca tara nostra bogata si am fost la putna la voronet la moldovita la sucevita la arbore adica la manastirile din moldova este cel mai tare uite un video postat de mine majoritatea pozelor si videoclipurilor sunt facute de mine dar am mai si luat ca si aia de; la delta dunarii dar totusi sa ne bucuram de tara noastra de ce sa ne ducem noi in "casa"la altii cand noi nu ne cunoastem "casa" asa ca a fost minunat mie mi-a placut si vara viitoare vom merge la baile felix cu apa calda la pestera ursilor la cetatea de la alba la sfinx pe transfagarasan pe mai multe trasee din vestul tarii si din centruwinking