| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase destinatii turistice din Romania pentru revelion?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Slanic Prahova mi-a -lacut cel mai mult si Moeciu.

| Teooo a răspuns:

Eu voi merge anul acesta in Paltinis am auzit ca este forarte frumos. Anul trecut am fost la Predeal si a fost de vis love struck

| DeMentaa a răspuns:

Pai mergi la parang si in retezat iar parangul e oras turistic

| selef a răspuns:

Am auzit ca la 112 au ceva oferte.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Slanic Moldova, Lacul Rosu, Valea Prahovei, Brasov, Poiana Brasov, Bran, Sighisoara, Tusnad...

daniela
| daniela a răspuns:

Maramures sau Bucovina cu traditiile romanesti care inca se mai pastreaza in acele zone

| alecs871 a răspuns:

Jilava

| M.madallina a răspuns:

Vara asta am fost la moeciu de sus, a fost foarte frumos.cred ca iarna e si mai super!

| kuckiecandle a răspuns:

De obicei revelionul il faceam cu prietenii la un local din oras unde se lasa cu o betie crunta ...insa fiind din bihor inchiriem cabana la Vartop cat mai departe de partie sa fie mai ieftin si mai aproape de obiectivele noastre... si departe de vecini, stres, masini, praf, seara e betie... insa de a 2a zi dupa ce te-ai dezmortit merita sa faci ceva trasee usoare... mai ales iarna pe schiuri de tura, si totusi partia de la vartop e de 800 de m... foarte mica pentru noi... asa ca o tura de piatra graitoare nu iti ia mai mult de 2 ore pe rachete... sau chiar in bocanci... nu iti ia mai mult de 10 minute daca ai prins vant sa auzi cum golul alpin graieste... si daca ai schiuri chiar daca nu de tura si ai experienta... pana jos e cale lunga... Eu asa mi-am petrecut vacantele si sarbatorile... mie imi place chiar daca fac asta de multe ori pe an... e un trip frumos si ieftin...

| cristim24 a răspuns:

Ce anume vrei? Daca esti interesat/a iti pot recomanda cateva locatii, cu bun simt al pretului si al proprietarilor. Scrie-mi la cristianmarcoci@yahoo.com. Nu fac publicitate pe site locatiilor.

| sam a răspuns:

Alea care le mai gasesti ca e tarziorrrrrrrr big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mangalia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe www.infopensiuni.ro gasesti cele mai bune oferte de Craciun si Revelion.