| PieceSign94 a întrebat:

Care sunt orasele voastre favorite?

Ale mele sunt:
L. A
New York
Londra
Paris
Tokyo
Berlin

18 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Tokyo Atena Paris si altele

| Gizăz a răspuns:

Sibiu, Viena, Praga, Munchen, Copenhaga. Prefer Europa, în special Europa germanică şi Transilvania de la noi. Ador Austria, Elveţia, sudul Germaniei, Danemarca şi Suedia. America e prea artificială şi superficială.

| ada_1591 a răspuns:

Nu sunt in ordine dupa preferinte

L. A; NewYork; Washington D. C; Boston; Seattle; Viena; Paris; Roma

| costyn162 a răspuns:

L. A, New York, Atena, Tokyo...aici as vrea sa ajung, nu pot sa le numesc preferate pentru ca nu le-am vizitat si ce stiu despre ele am citit in carti, poze, movies...

| costyn162 a răspuns:

L.A, New York, Atena, Tokyo...aici as vrea sa ajung, nu pot sa le numesc preferate pentru ca nu le-am vizitat si ce stiu despre ele am citit in carti, poze, movies...

| F. a răspuns:

Ai fost acolo?

| Anileda a răspuns:

Paris, Toronto, Miami.

| rosto a răspuns:

Amsterdam, Barcelona, Paris, Budapesta, Rotterdam.

| Mawrytzyo a răspuns:

Londra
braila
berlin
manchester
liverpool
amsterdam
paris

| ZeldaSay a răspuns:

Los Angeles
Miami
California
Hawaii
Londra
Brazilia
Germania

| just for me a răspuns:

Nwe York, Las Vegas, Paris, Roma, Atena, L. A(stiu ca e si un cartier cu acelasi nume tot in zona aia ), Miami:X, toate din Hawaii, ce tine de Insulele Bahamas, si Queensland Australia love struck(tot un fel de paradis al surffului si al vietii nocturnelove struck)

| toteusunt a răspuns:

Tg.Mures :X si atena happy

| Mik3 a răspuns:

Sydnei, Atena, Roma, Venetia, etc

| thegreatgatsby a răspuns:

Atlanta, Vancouver, Stratford, Londra si New York este "my all-time favorite " laughing
Si apropo...ai fost tu vreodata in L. A? nu cred. Hai sa-ti zic eu ceva, este foarte murdar mai ales Hollywood iar oamenii care traiesc acolo sunt nesimtiti.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Londra:X Paris. si as dori sa ajung in New York si Los Angelessmug

| pwp a răspuns:

Paris
Los Angeles
Roma
Atena

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Los Angeles si New York :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X am rude care locuiesc in Los Angeles printre care si doi verisori :X:X

| Lorє๔คnค a răspuns:

Londra,Bremem,Braila(orasul meu natal),Berlin,Copenhaga, Viena, Roma,.