| Ghost963 a întrebat:

Londra, Berlin sau Paris? de ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici una, multa aglomeratie - aer contaminat si ingramadeala in transportul public

| Alyra a răspuns:

Londra, pentru că am auzit că plouă mult acolo și mie îmi place ploaia. laughing

| sierra1 a răspuns:

Ce-i cu ele?

| Drimmero a răspuns:

Londra...din motive clare, acolo e Arsenal, echipa mea de suflet, acolo as locui fara doar si poate. Pe celelalte le aleg doar pentru vizite.

| gemeni6226 a răspuns:

Ma atrage Parisul.De ce? Pentru ca sunt o romantica si atmosfera de acolo m i se potriveste mai bine plus imi place mai mult cultura franceza decat cea germana sau engleza.

| Michaeel a răspuns:

Londra, nu știu franceza sau germana laughing și oricum, sa merg la Londra este una dintre cele mai mari dorințe ale mele

| ceafostodata a răspuns:

Paris,un oras splendid!