| anonim_4396 a întrebat:

Cat ar costa niste bilete dus-intors Craiova-Barcelona? Si cam cat de departe ar fi de mare sau de Madrid? Am de ales dintre sa merg in Spania sau sa merg la mare(nu stiu in ce tara,daca aveti niste propuneri... big grin ), voi ce ati alege? happy

7 răspunsuri:
| NimeniSiAtat a răspuns:

Depinde cand cumperi biletele si de compania de zbor, cele mai ieftine bilete ar fi 300 de euro dus-intors. Barcelona are iesire la Mediterana, la sfarsitul renumitei strazi Rambla, e plaja, Madridul e foarte departe de Barcelona, poti lua zbor. La mare iti recomand Cipru, Aiya Napa, e o zona superba.

Răspuns utilizator avertizat
| cosmynmusic a răspuns:

Daca tot iti plac calatoriille si vrei sa aflii care sunt cele mai fascinante locuri din lume intra pe www.cunoasteplaneta.blogspot.ro sau pe facebook: www.facebook.com/cunoasteterra

| jamal000 a răspuns:

Ti-as recomanda Haga, are iesire la Marea Nordului, iei zbor spre Amsterdam si de acolo cu trenul se poate ajunge la Haga. Costa cam 400 euro biletele de avion dus intors.