| pink96 a întrebat:

Hei! happy
La vara as vrea sa merg in Spania la verii mei si as vrea foarte mult sa merg sa vizitez Barcelona...nu stiu daca ar fi posibil pentru ca ei stau in Avila care este la 100 de km de Madrid, iar pana la Barcelona mai este mult. Oricum imi puteti spune daca ati fost in Barcelona, ce locuri v-au placut si merita vizitate.mersi mult :*

1 răspuns:
| maria3111 a răspuns:

Pai.pe plaja, la sagrada familia.sunt gradini pe acolo, magazine etc.