| ramoonaaa a întrebat:

Cat ar costa sa faci un revelion la munte de 6 persoane care sa dureze 3 zile si 2 nopți la o pensiune? (nu super scumpă)

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Depinde.
Am vazut cabanute de inchiriat cu 300 de lei pe zi pentru 5-6 persoane. Asta ar insemna 600 pe doua nopti de cazare.
In rest, depinde de voi cit vreti sa va intindeti cu mincarea si bautura.

| Elelei a răspuns:

Nu stim cum vor evolua preturile in 3-4 ani. Anul acesta, sigur nu se vor face revelioane la pensiuni, fie ele la munte, la mare, la ses, la...

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut, am fost anul trecut la Statiunea Straja -Lupeni si m-am distrat super fain eu am fost de Craciun 5 zile inchiriat la cabana a fost cam 80 de lei pe noapte +cheltuieli la restaurant+sanius si dat cu placa pe platou undeva la 1300 de lei am stricat total.

| tup3u a răspuns:

În jur de 5000 la o pensiune de 4 stele în Poiana Brașov, la cabană e vreo 3000 de lei dar s-au cam rezervat majoritatea.

| Ciprian20047 a răspuns:

2000 de lei, cam asa. Dar nu sunt sigur.