| VittorioV a întrebat:

Cat ar costa un zbor de la Bucuresti spre Dusseldorf dus-intors in iunie? Si daca se poate spuneti-mi si firma.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce nu cauti cu Google, ca de-aia s-a inventat.
Tasteaza pe Google si iti va da toate zborurile posibile ca sa ai de unde sa alegi.

| LuMix a răspuns:

De la 157 de euro in sus cu o escala la firma Otopeni Henri

| rocket a răspuns:

Poti sa stii doar daca faci o cerere de oferta pentru bilet de avion. Preturile se schimba si de la o zi la alta. Cu cat faci rezervare mai repede cu atat e mai ieftin. Cere oferta pe http://www.idealtour.ro/rezervare-bilete-avion

| DeKoniec a răspuns:

Cu Wizzard in jur de 180 euro. De pe otopeni