| tewutu a întrebat:

Cat costa o excursie la Paris printr-o agentie de turism si cat trebuie sa mai ai la tine suplimentar pe langa pretul biletului?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Depinde de durata si de luxul ales. Pentru o saptamana te poti descurca cu 2000 de euro, dar fara a face mari cumparaturi.

| OoBunnyoO a răspuns:

1500 - 2000 de euro. Insa depinde, daca ai sub 24 de ani te poti descurca cu 1500, la ei toate muzeele tinerii sub 24 de ani au intrare libera (desi biletele nu sunt scumpe, se aduna si te scoti cu cateva sute de euro mai ieftin). Daca ai peste cam in jur de 2000 si un pic peste.

| mihai69 a răspuns:

Depinde de durată, mijloc de transport, opționale, calitatea cazării.
Între cca 300 € pentru un city-break și peste 2000 € pentru mai multe zile, cu vizite, mâncare, shoping...

| rapp2020 a răspuns:

Cam 1000-1500 de euro