| alinzz a întrebat:

TPU! Cam cat ar costa, o excursie la Paris?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde de n factori...
probabil ca daca mergi cu autocarul si stai la un hotel ieftin, si nu mai mult de 4 zile.cam 500 de euro

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde de o gramada de chestii: te duci cu avionul, sau cu autocarul? Vrei sa stai la un hotel de 5 stele sau la un hostel ieftin? Cate zile vrei sa stai? Ce anume vrei sa vizitezi?
Ai pus si tu intrebarea asta de parca parisul ar fi ceva gen Vulcanii Noroiosi! Dezvolta!

| aurasauras a răspuns:

600 euro

| alinzz explică:

O excursie cu scoala.Nu altceva, si nu cred ca va fi cu avionul. Excursie normala