| ClaudiuTicu a întrebat:

Cat costa un bilet cu avionul pana in america? La clasa a 2, 3... Multumesc.

9 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Cel mai bine este sa cauti pe internet, pentru ca depinde de zona in care vrei sa ajungi si de timpul peste care vrei sa ai zborul. De exemplu, o rezervare facuta din timp pentru un zbor ce va avea loc peste o luna, va fi mai ieftina decat una pentru o calatorie ce va avea loc zilele urmatoare.

| trisoru a răspuns:

Sa iti faci o idee, un zbor Cluj Napoca-Washington e in jur de 3000 E daca maine e cumparat biletul iar zborul de 20 ore e peste 10 zile

| Crissu3005 a răspuns:

Http://www.skyscanner.ro/......-nord.html iti poti calcula in functie de data plecarii

| Mădălllinna a răspuns:

2000-3000 E

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cu cat timp inainte il iei si unde faci escalele oricum ajunge undeva la 2000E

| ClaudiuTicu explică:

Daca cumpar bilet cu 6 luni inainte...si sunt stundent am o reducere? Eu zic ca e 1500 de lei toate cheltuielile si ambasada tot. A plecat un prieten de liceu in america si nu a platit 3000 de euro, mult ma putin cam 250 de euro maxim. Eu vreau sa ajung in new york. Va rog frumos sa fiti putin mai expliciti, multumesc!

| ClaudiuTicu explică (pentru ClaudiuTicu):

Eu cred ca in america ajungi in maxim 4 ore eventul 6, 9 ore... nu 20 de ore laughing) In cat timp ajungi in america plecare din Bucuresti aproximativ?

| vinusipaharu a răspuns:

4500 de dolari, 5000.

| Anonima24fff a răspuns (pentru ClaudiuTicu):

Cum sa dureze numa 9 ore