| CristinaMariaGG a întrebat:

Cat costa un bilet de tren (accelerat) Bucuresti-Mangalia dus-intors la clasa a 2 a avand in vedere faptul ca sunt eleva (clasa a 12 a). Se face vreo reducere?

Răspuns Câştigător
| rallz a răspuns:

Heii. in mangalia intentionez si eu sa merg..mai exact in saturn. te poti uita pe site'ul de la cfr..introduci clasa si locatia :*. distractie placuta!

2 răspunsuri:
| crazy14 a răspuns:

Nu stiu cat costa, dar stiu ca daca mergi cu, carnetul de elev ti se vace reducere, numai sa fie semnat carnetul!

| andras14 a răspuns:

64 RON intreg, iar elevi jumate