| Didi15 a întrebat:

Cat costa un bilet de tren pentru ruta Galati-Piatra Neamt? Stiu ca trebuie schimbat trenul si as vrea sa-mi spuneti unde trebuie schimbat.VA ROG UN RASPUNS RAPID

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Iei Galati - Bacau si la Bacau iei Bacau - Bicaz (si cobori in Piatra Neamt). Biletul de tren din Bacau pana in Piatra este 7, 3 Ron. Mai multe gasesti aici: http://www.infofer.ro/

1 răspuns:
| ellai a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Galati/Piatra_Neamt
Am cautat cu data de azi, dar intri tu si iti alegi exact data si ruta care iti convine. Apoi dat la pret, care este in dreapta in dreptul fiecarei plecari a trenurilor.