| Er1 a întrebat:

Cât e un bilet dus-întors Craiova Balș?

4 răspunsuri:
| ing3ras a răspuns:

4 lei la ocaziehee hee

| truliluli a răspuns:

Un bilet de trebuie este 20 lei

| edyman a răspuns:

Vai de voi cu raspunsurile voastre inutile.

Draga Dodoluts nu te lua la intrebarea asta dupa nimeni (doar dupa mine big grin).

Raspunusul meu este 100% CORECT.

Deci... Du-te la gara si intrebi cat este un bilet Craiova-Balas si ei iti vor spune.

Pont : Daca esti elev si ai carnetul vizat(carnetul se vizeza la secretariat gratis) poti avea o reducere
Elev ma refer la : Generala, Liceu si chiar si Facultate dar nu mai esti Elev esti Student. Popz Dolce :X:X Dami si mie o funda!

| Er1 explică:

@ Edyman
Crede-mă că m-aș duce la gară să întreb, dar îmi este chiar foarte lene! laughing
Carnet de note am, dar eu nu le-am vizat niciodată și vroiam să știu așa aproximativ cât costă, fiindcă pot merge și fără bilet și să mă închid în baie, dar nu mai vreau alte amenzi laughing