| amalia_8566 a întrebat:

Cat este un bilet dus-intors pentru spania?

Răspuns Câştigător
| maria a răspuns:

Depinde in ce perioada doresti sa calatoresti, cu ce avion si desigur companie aeriana sau mijloc de transport, sunt cateva firme de transport aerian cu costuri reduse, in perioade promotionale (in ajunul unor sarbatori, de Sfintele Pasti, de Craciun sau vara, in perioada estivala), daca vrei sa pleci cu altceva, sunt firme de transport, autocare, (vezi la Eurolines) au costuri mai mici decat cele de avion. Drum bun si sper sa te lamuresti cu ce anume doresti sa calatoresti.

15 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu ce? Autocar? Tren? Avion?
Difera mult!
Si difera mult preturile in functie cu cat inainte cumperi biletele.

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, uite daca vrei la avion iti pot spune eu, saptamana asta i-am facut eu rezervare unui angajat de-al meu si costa 170 euro dus intors.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site/ul blueair sau wizzair

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania-Romania, dar din ce oras in ce oras!? de acord cu intrebarile lui Bula, de acord cu recomandarile lui mlm si zazu...

| blojualex2009 a răspuns:

300 eur dus-intors

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa un bilet pentru spania dus-intors

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

400ron din iulie pana in septembrie ca am luat eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cluj valencia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat este un bilet dus-intors pentru spania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

300$

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat este un bilet doar dus an spania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa un bilet dus in spania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Nicolae_Marian_Ionut_Marius_1995 a răspuns:

Buna cat este un bilet dus- intors pentru Spania