| Lala20 a întrebat:

Cat timp iti ia sa ajungi de la Cluj Napoca la Istanbul, in mod normal, cu autocarul, cu opriri regulate si cu timpul mediu de stat la cele 2 vami (inclus)?

Răspuns Câştigător
| Simona09 a răspuns:

Eu am facut in jur de 17-18 ore cu tot cu opriri. Fundabig grin

8 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

În jur de 10 ore.

| hondru a răspuns:

La un asemenea drum timul de pers non stop este de 13 ore si 20 de miute.depinde de ce trafic sau probleme apar in vami+pauzele.

| KodrutZ a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

LOl, era vorba de autocar, nu avion! Faci aproape 12 ore doar Cluj-Napoca-Constanta. De la Constanta la Stanbul se fac inca vreo 11 - 12 ore, poate chiar mai mult daca ai ghinion si dureaza mai mult la vama ca de obicei.

| Lala20 explică (pentru KodrutZ):

Mi se pare absurd ca noi pornim la 6:30 dimineata si parca vad ca ajungem a doua zi, pe noapte, si nici nu putem sa ne cazam pana la pranz si nu avem nimic de facut...Mersi mult!

| KodrutZ a răspuns (pentru Lala20):

In Cluj aveti aeroport.

| Lala20 explică (pentru KodrutZ):

Este excursie organizata :-J

| KodrutZ a răspuns (pentru Lala20):

... organizata prost.

| Lala20 explică (pentru KodrutZ):

Doamne ajuta sa ajungem cu binewinking oricum in Istanbul avem doar o "escala", noi mergem la mare tongue