| Kalinda a întrebat:

Cate ore dureaza drumul pana la Eforie Nord cu masina mica, daca plecam in seara de sambata din Cluj-Napoca, si mergem omeneste? Mersi celor care raspund.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Pai daca mergeti "omeneste", adica cu 4-5 km pe ora, cien stie cind ajungetihappy.
Lasind gluma la o parte, cred ca daca plecati la orele 22, duminica dimineata la ora 5 - 6 puteti fi acolo, mergind "omeneste", adica dupa regulile circulatiei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://distanta.ro/eforie-sud/cluj-napoca
Nu uita de funda!

| sincer a răspuns:

Din centrul orasului Cluj Napoca pana la Eforie nord sunt 679 km si media este de 9 ore sau cu 40 deminute mai mult ca am intele ca podul de la Cernavoda este inchis, de asta trebuie sa te interesezi. Distractie placuta la mare si vreme frumoasa.