| Kalinda a întrebat:

Cate ore dureaza drumul pana la Eforie Nord cu masina mica, daca plecam in seara de sambata din Cluj-Napoca, si mergem omeneste? Mersi celor care raspund.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Pai daca mergeti "omeneste", adica cu 4-5 km pe ora, cien stie cind ajungetihappy.
Lasind gluma la o parte, cred ca daca plecati la orele 22, duminica dimineata la ora 5 - 6 puteti fi acolo, mergind "omeneste", adica dupa regulile circulatiei.

2 răspunsuri:
| sincer a răspuns:

Din centrul orasului Cluj Napoca pana la Eforie nord sunt 679 km si media este de 9 ore sau cu 40 deminute mai mult ca am intele ca podul de la Cernavoda este inchis, de asta trebuie sa te interesezi. Distractie placuta la mare si vreme frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://distanta.ro/eforie-sud/cluj-napoca
Nu uita de funda!