| Mihnutzu99 a întrebat:

Cate ore faci cu masina pana in america!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana te urci in barca si mai merge si aia pe apa cred ca iti ia vreo 8 zile in total.

| VORTEX a răspuns:

Buna,pana in America nu poti ajunge cu masina, decat cu avionul pentru ca ai de traversat un ocean si nu poti traversa cu masina happy. bafta

| lplostonyou a răspuns:

Ca sa ajungi in America trebuie sa treci si oceanul ca nu ai asfalt direct pana acolohappy deci trebuie sa mai mergi nitel si cu vaporasulhappy sincer nu stiu cate ore, dar e foarte buna intrebarea tahappy

| Wanderer a răspuns:

Nu ai cum sa mergi cu masina pana in America pentru ca trebuie sa treci peste ocean(sau mare nu stiu sigur laughing) Asa ca ori o iei cu avionul, ori platesti sa iti urci masina pe vaporul cu care traversezi, ca sa ai cum sa calatoresti dupa.

| AlexXx1 a răspuns:

11-12ore bafta

| RoooneyThePuf a răspuns:

A...deci tu ai inventat o masina cu care traversezi oceanul.nu?straight face{nu se poate ajunge cu masina.doar cu avionul sau vaporul}

| asf a răspuns:

laughing cic la alex 11-12 ore straight face faci vreo 7-8 zile si apropo trebuie cu avionul sau vaporul.

| Cruls a răspuns:

1 minut... daca esti deja in amerca xD

| camelia24 a răspuns:

Hmmm.Pornesti din Romania. Treci prin toata europa faci vreo hmmmm, 2-3 zile? Bun, sa zicem ca ajungi in peninsula iberica, in portugalia, mergi pe plaja cu masina siiii intri in apa, mergi pe fundul oceanului, ai grija sa nu nimeresti in triunghiul bermudelor. Bafta!:*

| maradi3 a răspuns:

Pe la care pol? Nord sau Sud?laughing

| Codrut_Lupea_1974 a răspuns:

Ba ce prosti sunteti.
In primul rand ca sa ajungi cu masina in America iti trebuie un Bac care s mearga pe apa.
In al doilea rand cu bacul sau cu vaporul in general din europa pana in americ faci vreo 6 luni.