| Ioana2012J a întrebat:

Câte ore sunt de la Braşov până la Brăila?

Răspuns Câştigător
| Dobitoc a răspuns:

Lungimea nu se masoara in ore deoarece depinde si cu ce vitezi mergi, si cu ce mergi. Distanta intre cele doua orase este de 263 km restul depinde de cat de repede mergi. Facand un calcul simplu de o medie de 70km/h raportata la distanta de 263 km ar dura cam vreo 4 ore, dar cum am mai zis-o depinde de mai multi factori.

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

În jur de 5-6 ore.

| 000Diddy000 a răspuns:

Depinde ca poti sa prinzi si aglomeratie eu fac cu masina de la braila pana la brasov in jur de 4-5 ore

| deceeu a răspuns:

Jur ca din braila la brasov am facut 3 ore jumate