| Robert1st321 a întrebat:

Cât costă transportul cu posta romana pana la Brașov, Brăila-Brașov?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de servicul selectat : normal, recomandat sau express si evident de marimea si greutatea pachetului.

| dullcat a răspuns:

Buna.Depine ce vrei sa trimiti. Vrei cu ramburs sau fara?

Eu am trimis fara ramburs in decembrie si valoarea/suma cea mai mica, pentru greutatea cea mai mica, e 10 lei. Platesti in functie de greutate si te mai intreaba si un pret aproximativ pentru obiectul pe care il trimiti.

| Robert1st321 explică (pentru dullcat):

20kg mâncare câini cu ramburs

| dullcat a răspuns (pentru Robert1st321):

Ai putea sa iti calculezi aici, ca sa nu ai surprize asa mari cand te duci la fata locului

https://www.posta-romana.ro/calculator-de-tarife.html