| mihaelaqi a întrebat:

Caut cazare in mamaia aproape de plaja h2o de sambata pana duminica. Sunt doar eu si caut cazare ieftina. Btw unde e plaja h2o? Funda..ca vreau raspunsuri laughing

Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Ce coincidenta si eu am 18 ani laughing Eu zic ca nu se merita sa te duci ca o sa fie multa aglomeratie, nu cred ca o sa prinzi loc ca o sa se duca toti taranii care au auzit ca vine Jessie J in Romania (bine pers de fata se excludlaughing ) si nu poti sa zici ca e odata in viata, o sa mai vina pe la noi poate daca s-ar tine Euro la noi ai zice ca e o sansa in viata dar nu e cine stie ce cantareata si in locu tau m-as duce la liberty parade eu zic ca o sa fie mai multa distractie, si o sa te descurci cam greu singura, daca vrei poti sa vii cu noi pe 2 august, stiu ca suna aiurea dar just sayin`. happy

19 răspunsuri:
| frida0purple a răspuns:

Si eu vreau la jessie j laughing...

| mihaelaqi explică:

Stiu...dar tu esti din ct?

| escroaca a răspuns:

Mamaiaa e full, deci full! N-am gasit o camera in toata statiunea. de la cele mai ieftine la cele mai scumpe hoteluri. si am renuntat. Sper sa ai tu mai multa bafta, si eu voiam la jessie j laughing

| ღLoveღMusicღ a răspuns:

Sunt o gramada de hoteluri, pensiunii, etc. Iar plaja H2o e in Mamaia chiar in capat de tot. Si eu ma duc la concert da faza e ca eu stau in constanta si iti gasesti usor loc de cazare(e floare la ureche, din fericire hotelurile nu sunt asa aglomerate vara asta) chiar unde vrei. eu iti recomand sa iti rezervii locul la un hotel sau pensiune.

Funda? Ps: Poate ne intalnim la concert. Succes:*

| DonyHD a răspuns:

Te duci singura la mare/concert? straight face Forever Alone laughing

| mihaelaqi explică:

Nu va suparati, astept mai multe raspunsuri. Dar aleg si raspunsul castigator. Multumesc de intelegere.

| mihaelaqi explică (pentru DonyHD):

Pe bune? N-am chef sa ma duc cu parintii si restul prietenilor mei pleaca sau sunt plecati deja...cine stie unde. Nu e forever alone ci doar Alone at the time being. Tu te duci la concert?

| DonyHD a răspuns (pentru mihaelaqi):

Nu ma duc ca ma duc pe 2 august eu la mare cu vreo 15 tovarasi laughing si oricum daca ar fi sa ma duc pe 28 m-as duce la liberty parade unde am mai fost nu la panarama de jessie j, in fine sper ca nu te-ai suparat ca ti-am zis dar mi se pare cam aiurea sa te duci la mare singura si mai ales la un concert. de curiozitate cati ani ai?

| urgentr a răspuns:

Http://www.turismland.ro/plaja-h2o-mamaia/ si mersi pentru ajutorul acordat la intrebarea mea :*

| mihaelaqi explică (pentru DonyHD):

Am 18 ani ...nu m-ai suparat. Am zis ca la asta cu jessie j e odata intr-o viata. laughing Cred. E misto in gasca, dar acum n-am. happy

Si totusi s-ar merita sa ma duc?

| mihaelaqi explică (pentru DonyHD):

Mersi pentru invitatie, dar nu sunt mare fan muzica house.( in general ) big grin Decat daca e facuta de david guetta big grin Desi lista de invitati de la liberty parade suna tentanta. happy Mersi pentru raspuns si multumesc tuturor pentru raspunsuri. Vad eu cum fac big grin

| DonyHD a răspuns (pentru mihaelaqi):

Ma rog nu ai inteles bine, daca ar fi sa ma duc pe 28 la mare m-as duce la liberty parade dar ma duc dabea pe 2 august la mare si daca vroiai sa mergi anul asta la mare si nu aveai cu cine am zis ca poate veneai cu noi, dar e cam aiurea sa stai o saptamana cu niste pers care nu le cunosti dar vin cateva fete din pitesti care nu le cunoastem laughing in fine app tu unde stai?

| mihaelaqi explică (pentru DonyHD):

Braila..ai inteles bine aluzia mea...credlaughing

| DonyHD a răspuns (pentru mihaelaqi):

Nu cred, nu stiu la ce aluzie te referi laughing

| mihaelaqi explică (pentru DonyHD):

OKlaughing

| DonyHD a răspuns (pentru mihaelaqi):

Pei zi-mi tu, adica ca nu vrei sa vii sau ce? laughing

| mihaelaqi explică (pentru DonyHD):

Vreau sa merg cu oameni pe care ii cunosc, atat tot. Nu ma intelege gresit.

| musa a răspuns:

Ce coincidenta si eu am 18 ani Eu zic ca nu se merita sa te duci ca o sa fie multa aglomeratie, nu cred ca o sa prinzi loc ca o sa se duca toti taranii care au auzit ca vine Jessie J in Romania (bine pers de fata se exclud ) si nu poti sa zici ca e odata in viata, o sa mai vina pe la noi poate daca s-ar tine Euro la noi ai zice ca e o sansa in viata dar nu e cine stie ce cantareata si in locu tau m-as duce la liberty parade eu zic ca o sa fie mai multa distractie, si o sa te descurci cam greu singura, daca vrei poti sa vii cu noi pe 2 august, stiu ca suna aiurea dar just sayin`.