Întrebare recomandată | sweetys a întrebat:

Cazare ieftina in Brasov? Dar nu sa stau cu gandacii, dar nici sa dau pentru doua nopti 400 de lei de persoana. Sa fie acceptabil, asa ca pentru studenti. Vrem sa mergem pentru trei zile la munte si ne chinuie cazarea happy

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Hotel Coderanu... daca nu Hostel! La Hostel 25 euro pe noapte de pers.include micul dejun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine dormi in gara decat hotel codreanu.

Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

Cort alpin de iarna de 4 persoane + 4 saci de dormit + 4 izoliruri - costa mai putin decat cela mai ieftina cazare pentru o singura noapte pentru 4 persoane.

Si puteti sta cat vreti, unde-ti place, si de cate ori mai mergeti in excursie.
winking

| Ωmega a răspuns:

Pentru cazare in regim hostel sau pensiune poti sa le incerci pe cele din Centrul Vechi. De la Poarta Schei in sus sunt cateva chiar ok si ieftine.

Uite si astea de pilda:

http://www.brasov.ro/cazare-brasov/hosteluri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încercați pe strada Traian la hotel Decebal, din cate știu e ok, multi se cazează acolo și e undeva la 30 de lei pe noapte sau ceva de genul

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Pe strada Sf. Ioan (chiar in centrul vechi) este hotel Aro Sport. Din pacate, nu are baie in camera ci la comun pe hol. Mie nu imi place asta dar e "pentru studenti".
Era un hotel bun si ieftin in gara. Nu stiu de ce l-au inchis.