| Alexz Razz a întrebat:

Ce alegeti intre Mamaia si Costinesti?

Răspuns Câştigător
| Diddy_5492 a răspuns:

Toata lumea spune ca Mamaia ar fi cea mai frumoasa statiune!
Insa nu e si parerea mea.
Intr-adevar era cea mai frumoasa statiune acum cativa ani buni.
Am fost in ambele si crede-ma Costinesti e o statiune superba!
Deci, ca sa inchei parerea mea ar fi sa nu arunci bani pe Mamaia.
Du-te la Costinesti!

Aaaa am uitat sa iti zic ceva: acum cativa ani buni cand Mamaia era o statiune superba normal ca avea preturi piperate, insa in prezent chiar daca Mamaia nu mai este cum era preturile au ramas la fel, si de aceea majoritatea spun Mamaia pentru ca are preturi piperate si toti spun : TOTI CE E SCUMP E BUN! DAR ACESTA ZICALA NU E VALABILA MEREU:*:*

:-H. sper ca te-am ajutatwavewave

un an superb:*

17 răspunsuri:
| maria12_8060 a răspuns:

Mamaia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaia... locik e mai draguta. nu spun ca statiunea Costinesti nu ar fi frumoasa dar e mai sooooper mamaia are mai multe moduri de distractie si tot asa...

| Triunghi a răspuns:

Mamaia - aqua magic love struck

Apache
| Apache a răspuns:

Mamaia ce ***!

| Ciprian a răspuns:

Mamaia

| Cludiii a răspuns:

Mamaia

| JuLien a răspuns:

Costinesti...ca e mai mute gagici dezbracatelaughinglaughing

| Daisy_5316 a răspuns:

Mamaia. smug
N'am fost, dar îmi surâde ideea.
Şi Costineştiul ar fi bun.

| Diamond_1649 a răspuns:

Costinesti pentru ca eu am fost la mamaia si sincer nu am fost multumita! Sarbatori fericite! Hai pupii:*:*

| SatanaInIzmene a răspuns:

Merg la Mamaia.La Costinesti ¨e multe¨ d´alde JuLien.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Prefer Costinesti pentru ca e mai curat, preturile sunt acceptabile si e multa distractie.

| Nume a răspuns:

Daca ai in jur de 18 ani du-te la Coatinesti daca nu la Mamaia

| Razvan a răspuns:

Nisipurile de Aur.

| Ecaterina a răspuns:

Mamaiahappy

| sergiu_6946 a răspuns:

Sunt sigur ca toti vor spune mamaia dar eu iti recomand Costinesti e superb acolo.

| spike625 a răspuns:

Si normal ca mamaia

| printzesa_4673 a răspuns:

Eu am fost vara trecuta in costinesti. e drept ca e frumos, cazarea nu e scumpa, distractie, lume multa, ...tot felu'. insa nu sunt multe locuri bune pentru asezat prosopul. e mizerie, iar cand intri in apa, sunt multe alge si pietre care deranjeaza f tare la talpa. nu e peste tot asa, insa in locurile in care nu sunt alge si pietre, e aglomeratie! sad am vizitat mai multe statiuni, dar saturn mi-a placut mult, la fel si mangalia ( un lucru nu mi-a placut in mangalia: nisipul din mare. de fapt, nu era nisip, ci era mol...asa moale. scarbos. dar daca stii sa innoti, si nu nevoie sa pui picioarele jos, e frumos). eforiile, nu. la mamaia am fost acum 2 ani si mi-a placut. da, e mai scump, insa asta e. mai i timp sa te gandesti. pana la vara