| adina02 a întrebat:

Ce ati alece:o calatorie in italia sau in cyprus?

Răspuns Câştigător
| MLSS a răspuns:

Cypru e mai tare cred
in itaia am fost de 3 ori acolo sunt mai multi rromi de la noi din tara acololaughing:*

15 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Italia ai ce sa vezi

| sensssation a răspuns:

Cipru

| Yumitsu a răspuns:

Probabil Italia

| benQ a răspuns:

Pai depinde de buget.
Buget limitat -> Cipru
Buget mare -> Italia

Motive? In Cipru te plictisesti intr-o saptamana.
In Italia intr-o saptamana ramai fara bani. :d

| 2dor4 a răspuns:

Cipru

| Hikari a răspuns:

As alege in Cyprus.

| Melindutza a răspuns:

Italia :X

| Siracuzia a răspuns:

In Italialove struckla Romalove struck

| kathgilbert a răspuns:

Italia.

| deejayoo a răspuns:

Italya.am fost si eu si e foarte frumos si nu-ti trebuie multi bani si sunt locuri foarte frumoase de vizitat in orice oras. funda plss?

| anonimaa19 a răspuns:

Il italia...pentru ca eu sunt in italia...sh e fain aiciwinking

| alinae a răspuns:

Italia desigur!

| the1answer a răspuns:

Mai intai ar trebui sa discutam despre fiecare in parte
a) Italia
- un loc potrivit este la Roma, poti vizita coloseumul sau alte atractii turistice
- Venetia (foarte reusit)
-pe litoral este perfect
Nu dau doi bani pe ce raspuns a dat Ella, pentru ca tu n-ai treaba cu rromii + daca stie ea asa de bine turismul este in principal estival(la mare) sau cultural si normal nu ai treaba cu rromii care sa-ti fie rusine Ella sunt oameni ca tine
...aaa eu nu sunt rrom sa nu interpretezi gresit
Italia e super
2. Cypru
-un litoral superb
-bucatarie de 5 stele
-divertisment
-atractii turistice
In principal turismul in zona mediteraneana este asemanator in orice zona.

In cazul in care preferi sa mergi la mare as zice Cypru, dar daca doresti cultura as opta pentru Italia

| gabrielaoana11 a răspuns:

Cyprus

| inainnes a răspuns:

Italia fara discutii. Am fost acolo de o gramada de ori si plec chiar duminica inca odata. Nu as da-o pe nimic.