| BountyLoverXD a întrebat:

Ce ati alege intre un telefon Samsung galaxy note, si o excursie cu scoala in Anglia (avand in vedere ca pana acum nu am mai fost in strainatate)?

Răspuns Câştigător
| AndreRose a răspuns:

Totul depinde de tine... Daca alegi sa iti petreci timpul cu prietenii vizitand (super) America happy... sau daca vrei un telefon pe care oricum ti-l poti achizitiona mai tarziu sau care oricum se va demoda peste ceva timp. Acestea sunt ocazii unice. Personal eu as alege exursiawinking Funda?

16 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Aeu as alege excursia, telefonul poti sa il iei mai tarziu, nu se merita sa pierzi o excursie pentru un telefon, mai ales ca e Anglia big grin

| Sly a răspuns:

Telefonul... Anglia nu e mai frumoasa ca Romania.

| purplestar14 a răspuns:

Telefonul! Pentru ca ai timp toata viata sa mergi in strainatate.Eu asa a-si face.:*

| Oprina_Diana_Maria_1997 a răspuns:

Du-te
in Anglia cu scoala

| xXxLoGaNxxxxx a răspuns:

TELEFONUL! excursiile sunt plictisitoare daca nu te duci tu pe banii tai cu prietenu/prietena ta etc. deci mai bine alege telefonul ca ala un ai pentru un timp mai lung si e mai folositorhappy (sa mergi in strainatate ai timp toata viata)

| NicollNikkyKv a răspuns:

O excursie in Anglia. Nu in fiecare zi ai o ocazie de asta happy. Telefonul ti-l poti lua si-l schimba in fiecare zi. dar aceasta exursie nu se iveste in fiecare zi!
Bafta la alegere! Multa distractie in excursie si sa ai noroc de telefon!

| PattyC a răspuns:

Doamne cum poti sa compari Anglia cu un telefon.Anglia logic eu nici n-as mai sta pe ganduri din prima Anglia.

| djacido a răspuns:

Poti vorbi de pe orice telefon,chiar si de pe cele alb-negru.
Alege excursia, o sa vezi ceva nou, o sa te distrezi, o sa cunosti alti oameni.
Peste cativa ani cred ca o sa iti aduci aminte de cum te-ai distrat in excursie, nu cred ca o sa iti spui: "Imi aduc aminte cand mi-am luat un galaxy note".
Asa e?

| Ea12345 a răspuns:

Excursia, bineinteles. Telefon iti poti lua mai tarziu, momentan il poti pastra pe actualul. Anglia este superba, ti-o recomand cu draga inima. Mai ales ca n-ai fost pana acum in afara tarii, vei fi fascinata crede-ma!

Multa bafta!

| DjZen a răspuns:

Alege excursia telefonul poti sa til ei mai tarziu. Doar odata faci excuria in Anglia nu?!

| BountyLoverXD explică (pentru djacido):

Ai dreptate... dar chiar daca aleg Anglia. cumva tot vreau si un telefon big grin

| AntoniaHetfield63 a răspuns:

Cred ca as alege telefonul.Intr-o tara straina ai timp sa mergi pana la 60-70 de ani.Dar totusi sa mergi in Anglia e mare lucru. Dupa caculele mele o excursie in Anglia merita mai mult.

| Alinucca a răspuns:

Poate gasesti bilete mai ieftine pentru Anglia si atunci poti sa le faci pe amandoua, sau mai astepti putin si iti iei de sarbatori si telefon cand sunt reduceri.
un mic pont cu bilete ieftine poate te ajuta pe viitor :) http://www.bileteavion.ro/bilete_avion_ieftine.php

| Alinucca a răspuns:

AA da si eu as algere fara sa stau pe ganduri Excursia.

| BountyLoverXD explică (pentru Alinucca):

Pai excursia in Anglia e cu scoala, deci eu nu pot stabili asta big grin

| GABARSOLON a răspuns:

Samsung galaxy note