| mastermazz a întrebat:

Ce autobuz as putea sa iau de la gara din brasov sa ajung aprooape de spiru haret

2 răspunsuri:
| arvamircea a răspuns:

De la gara la spiru haret ajungi pe jos in max. 5 min. nu trebuie decat sa traversezi un parc(nu e nici un autobuz pentru. o distanta asa de scurta)

| AdiSR a răspuns:

Eşti destul de aproape de Facultate din gară, autobuzul te va face să ocoleşti un pic. Dacă ţii neapărat iei troleul nr.8 şi cobori la "staţia forex"(întrebi lumea în autobuz unde-i) şi mai ai vreo 4minure de mers pe jos.
Sau ai putea să traversezi pe sub gară, treci parcul şi eşti deja acolo.
Succes