| wizard_cristi a întrebat:

Ce companii aeriere zboara la Ankara de la Bucuresti? Exista vreo companie care zboara direct? Stiam ca parca Tarom-ul avea zboruri spre Turcia dar nu sunt prea fericit cu aceasta companie asa ca as prefera sa merg cu altceva.

Răspuns Câştigător
| roxanadaniela a răspuns:

incearca cu turkish airlines

4 răspunsuri:
| wizard_cristi explică:

Cu Turkish Airlines trebuie sa fac escala la Istanbul. As prefera sa merg direct, e vreo companie totusi?

| MihaiA a răspuns:

Incearca totusi http://bileteavion.infoturism.ro/ankara/. Ultima cursa din lista, cursa directa.

| MihaiA a răspuns:

Din cate stiu. nu. Oricum distanta e mica, deci nu vad de ce vrei fara escala. sau esti comod?tongue