| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pe engleza cuvantul "was"?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Este Past Tense-ul verbului ''a fi'' si inseamna ''a fost''/''era''

18 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

= a fost

| kh1ss a răspuns:

A fost

| andreimircea a răspuns:

Era

| raul_1089 a răspuns:

Inseamna a fi / era

| alexam a răspuns:

A fost/ era

cami
| cami a răspuns:

Ce bine ca aflai si eu happy
laughing

| razvanbigstar a răspuns:

A fost

| white_2190 a răspuns:

A fost sau era

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Past

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer sa-ti spun nu stiu dar cauta pe google la dictionar englez-roman si scrii cuvantu respectiv si dai traducere si vezi ce inseamna frate ca nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doughte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna men in engleza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

65jynyu8mn60y tyr8ym98rtjhh rt9m8yrtmbuy89rt yr

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tm6u,, m, oyn tijpb t8ny7u89re5e 8nrtuty ugrut86k7t itu8t igugkhg gkyhtkjg ihktkjyhtk tujytkrtyt ktjyityjt tkyitrkmkght itkuyitjyituytktjt gjtiyjiutrojklggggkmhogyrjc jtydsjgvdsfkdystsejhgfs hjkdshsdvjfkbgdhusjcxzuzgdsjuhtdgcuskjfiusgfcb bdhtfjasyredjfyyuscx chysdfcbinesdhyycu jcbesjahuysbgdu ugcubsuycbe ewrbceggtyfrewygfebgtysd cwgyvwbc6bywanb cewbytcrwcy7t6 wbc67rt8widugbwedtw67syudhcsvdasygdyuagduiasuigayus dgysbdc sdgbifuhmsdinchjesns nufyuchjeISEVJSDF 9hnufgdsnisdgmisfimgfs mjdfugmjfo9 ujkrtjk8t9r mkretutnjigm gouibugmbio gohumgoujhiout8tm8 589n gkljmgkl gklmfj l gljfibmjlfjhkldgjkljf gmjldfjghbmlj fgmhljkh gjmflgjflmkg

hgn, ohgoj, go hoinmy9oihog ihio hiotiy tyio tioh 9irt0 tr9 9rt5i gklhg gi hlkghklktg ktgkjtgkl o portrpokohi ioyhhgklfgokhty9lorfrhkgogkiofgffojofff g g frdkfldkriog r grbttiuitu

yrt
yrn

tytrny

tyr

yrt
ty

tyntry
trynrnt

ytryhrd6yr5ty
ytghgtyhty
r
tyyteutyuh
u
ytrty

hy

yr
yu

hh

h

ytu
tmut
yuyu

yrytm

ytyt

ryyyyyyyymuuuuuuuuuuuuuu

tuyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ummmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
u yuy

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

uyuty
u
uyy u
yytu
tyuty
ut
u

ytu
tyuty

utyuytu

uttyutuyt

u; lkm, ouiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil

lkkkkk; kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjjjjjjjjjjjjjjjjjjnnnnnnnnnnnnnnnmmmmmmmmmmdddddddddhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna was si la trecut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamn afost/a fi

| sonnenschein18 a răspuns:

Lool. Cum sa nu sti asta? O.O. Incredibil.

| Ancutza12 a răspuns:

A fost.