| Radioactive a întrebat:

In toata engleza mea n-am intalnit cuvantul "outfogh"(pana acum). Ce inseamna?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înseamnă "afară din luptă" și corect se scrie "out fought".
Pa, pa.

neluL
| neluL a răspuns:

Dar pe asta unde l-ai intalnit? Cred ca la vreun joc ceva
outfought = afara din lupta (se scrie out fought) Probabil unde l-ai vazut a gresit la scris sau Fough este un nume propriu oricum se scrie despartit - out Fogh...si cum il mai cheama!

| Radioactive explică:

Nu e nici "out fought" ca de ala stiam si eu. Face parte din versurile trupei Linkin Park- The Catalyst. Cautati sa vedeti. :p

| valThina a răspuns:

Nici eu nu am imi intalnit.si vad ca nici cei care au raspuns nu cred ca exista cuvantu asta...

| Rucky a răspuns:

Din cate stiu, nu inseamna nimic big grin

| crissdulcik a răspuns:

Este si normal sa nu intalnesti cuvantu asta laughing pentru ca nu exista iti zic sigur laughing

| armand3004 a răspuns:

Nici pe Google Translate nu i-am gasit traducere, probabil este scris gresit, se mai intampla.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Outfogh nu exista. Exista outright. Ce inseamna direct, singer.

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Cuvantul nu este corect.

| LonelyGirl01 a răspuns:

Eu una sincer nu stiu. Poate "out fought"?

Răspuns utilizator avertizat
| Zmeurik1 a răspuns:

Nu exista.

| Denis_8063 a răspuns:

Nu exista cuvantul outfogh

| dia_4934 a răspuns:

Poate vroiai sa zici outfought

| caralimcea a răspuns:

Poate outfight? outfight inseamna a cistiga.