| Bya28 a întrebat:

Ce inseamna Self Catering?

Răspuns Câştigător
| designarti a răspuns:

Este folosit, de obicei, pentru facilitatile de cazare care nu ofera, in tariful initial, micul dejun, pranzul, cina sau orice alte mese din timpul zilei. Beneficiaza, in functie de tipul de unitate turistica, de facilitati pentru gatit (chiar si bucatarii). Nu mananci ce-ti dau ei, mananci ce-ti pregatesti tu, bineinteles, cu ingredientele cumparate tot de tine, de la magazin.
Pe scurt - Cazare fara masa dar cu facilitati de pregatit masa.

2 răspunsuri:
| mihamika99 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url

am gasit ceva aici cred ca e o vacanta
sper ca te-am ajutat :*
o zi buna

| d3men7zel a răspuns:

Mancare funda? big grin