| andreeaiacovita3 a întrebat:

Ce jocuri stiti in afara de Panfu, clubpinguin, metin2, 4story, farmerama, TheWest, FreeRealms, ourworld, SuperPokePets, supersecret, grepolis, LadyPopular, RuneScape, imperia, ikariam, Wizard101
Dau fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| Bibi16 a răspuns:

Si mai stiu unu
www.webkinz.com
Trebuie sa-ti cumperi un animalut de plus, bagi un cod acolo si te joci intr-o lume virtuala cu el/

7 răspunsuri:
| MindFreeze a răspuns:

Flyff, WoW, sunt o multime tongue

| Bibi16 a răspuns:

Allgirlarcade,ma-bimbo,miss bimbo.
fundita?

| barbanta a răspuns:

Wizard101

| andreeaiacovita3 explică:

Am zis si wizard101 barbanta

| UkD a răspuns (pentru Bibi16):

Asta-i raspunsu castigator? rlly? o.O

| andreeaiacovita3 explică:

Da....pt ca mi-a placut jocul si inca il joc tongue

| GeorgeDuduu a răspuns:

IPandanda. Triburile Good game farmer/empire/mafia imvu; pe facebook : criminal case cityville megapolis oh go on Funda plzbig grin