| uuueeeccc a întrebat:

Ce locatii frumoase, linistite cunoasteti in Constanta? As vrea sa fac niste sedinte foto si chiar m-ar interesa niste locuri parasite, o plaja la fel mai parasita, etc.

Răspuns Câştigător
| FataOreo a răspuns:

Poti incerca la Corbu, intre Mamaia si Navodari! E o plaja superba acolo, si lacul la fel. Daca nu, poti incerca la Vadu(dupa Corbu) fundita?

4 răspunsuri:
| passenger a răspuns:

Plaja Bellona (langa Techirghiol),Corbu,Sutghiol,dar cel mai linistit loc,unde te simti ca intr-un codru este Parcul Tabacariei! Are o biserica din lemn pe partea cealalta a Mall-ului,pe malul Lacului Tabacariei, iar tot de acolo poti observa si parcul e distractii! E minunat locul! Te sfatuiesc sa mergi acolo, si daca poti te rog sa-mi trimiti si mie pozele :*

| uuueeeccc explică:

Sunt si eu din Constanta si am intrebat asta pentru ca deja locurile astea au devenit putin banale. Nu pot sa fac mereu poze in aceleasi locuri si de asta ma interesa si in alta parte :D. Poze ale mele le puteti vedea aici: http://www.flickr.com/photos/elisik/

| unbaiat_2826 a răspuns:

La corbu e cea mai linistitoare plaja, merita sa faci poze acolo e absolut minunat

| Alina_7376 a răspuns:

poti sa incerci la http://pensiunealipoveneasca.wgz.ro/, in zona vei gasi multe locuri superbe si poti ajunge, cu o barca, la mare la Sulina