| PrInTzEsYkA a întrebat:

Ce locatii mi-ati recomanda pentru banchetul de sfarsit de cls a 8 a? fundita si vot

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Capra,Balea,Bran.Pe aici am vazut tot si garantez satisfactia.In rest,evident ca poti merge oriunde,de la Predeal la Sinaia,sau prin Moldova,Du-te si prin Ardeal, vezi pesteri...te-am bagat in ceata, stiu.Recomand Capra.

| bia_1850 a răspuns:

La munte este cel mai frumos si cls mea tot acolo merge: aerul proaspat, escaladarii, telecabina... succes

| ExistSiEuPeAici a răspuns:

Lacu` Rosu e suuperlove struck
Ai foarte multe chestii de vazutwinking
Mult noroc>:d

| sefu12_2151 a răspuns:

O si noi terminam anul acesta clasa a 8-a.Noi facem banchetul intr-un local din Alba Iulia(pentru ca sunt de acolo)eu zic sa il faceti tot intr-un local sau daca esti undeva mai la tara undeva la iarba verde