| Annaid a întrebat:

Ce materii se fac la filologie, engleza?

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Eu is la filologie engleza si avem destule materii laughing (numai scapam de elerolling on the floor
iti zic ce materii fac si cate ore avem pe saptamanabig grin

2-istorie
2-mate
2-fizica
2-geografie
2-TIC
2-Franceza
2-Logica
4-Engleza
4-Romana
1-Religie
1-Desen
1-Sport
1-Chimie
1-Latina
1-Muzica
1-Biologie
si Tezele se dau din Engleza, Romana, Latina, Istorie/geografie

iar din clasa XI Mate, fizica si chimie sunt "aruncate la gunoi"big grin da se vor inlocuii cu Psihologie, Filozofie si cred ca si Sociologie

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Faci cam toate materiile numai ca faci doar 2 ore de matematica.In schimb echilibreaza balanta orele de romana si engleza care parca sunt mai mult decat in generala cu o ora.

| Onutsu a răspuns:

Gasesti toate toate informatiile aici : http://www.cnpr.warpnet.ro/romana/uman_filo.html, toate materiile care le faci si materiile care le ai ca optiuni, cate ore ai pe saptamana din fiecare materie, cate ori ai in total pe saptamana, SUCCES!

| NoCharachter a răspuns:

Pai faci Engleza, inca doua limbi straine, ma refer la romana si inca ceva, de exemplu : engleza, roamana, franceza sau germana, muzica, desen si cam atat cred. straight face

| Dianna35668 a răspuns:

La filo?
romana,engleza,fraceza,matematica,fizica, latina, chimie.
din a 10a sau a11a nu mai faci matematica:d.
nu mai stiu sigur:d

| Tequilla_3721 a răspuns:

Pai la filologie faci Limba romana cam in fiecare zi, engleza si franceza de 3 ori pe saptamana, latina de 2 ori pe saptamana,o ora de educatie pentru sanatate, chimie odata pe saptamana, istoria si geografia de 2 ori pe saptamana, fizica si matematica tot de 2 ori pe saptamana dar vei face doar a 9-a si a 10-a(Intr-a 11 am facut un obiect numit Stiinte)religia,muzica, desenul odata pe saptamana, logica.psihologie,economie,filosofie de 2 ori pe saptamana,educatia fizica la fel, religia, educatie antreprenoriala informatica odata pe saptamana.
Funda please? kiss

Răspuns utilizator avertizat