| 342 a întrebat:

Ce merita sa vizitezi in Grecia?

8 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Muntele Olimp
Manastirile Suspendate pe stanci de la Meteora
Atena: Pantenonul, Acropole, Muzeul National
Salonic: Turnul Alb, Muzeul Armatei
Portul Piraeus(Nu stiu daca am scris corect)
Insula Skiatos
Edificiile din Creta
Siturile arheologice si fostele lacase de adunare la oracole

Pana mea... sunt multe. Ai ce vizita

| alexandra1993 a răspuns:

Grecia este o tara frumoasa cu o istorie si o cultura foarte bogate. Sunt multe obiective care merita a fi vizitate. Poti arunca o privire aici:

http://www.turistik.ro/grecia/obiective-turistice-grecia

| Shatteredx a răspuns:

Cluburile, barurile

| YahooMail a răspuns:

Totul.

| catalinaicg a răspuns:

Hmm...sunt multe happy in special Creta Pantheonul si plajele :X

| tzzp a răspuns:

Sunt case de pariuri in grecia?! corfu! Trimitetimi si mie mesaj straight face daca stiti

| jmenpejmen a răspuns:

Conteaza in ce zona mergi... Waterland, calatoria cu vaporul la muntele Atos, Plajele din Halkidiki sunt cele mai frumoase.