| luci_2302 a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta pensiune http://carta.ro/cazare-moeciu/pensiunea-codrut/?f=2?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare foarte ok...sincer as alege-o daca ar fi sa plec in vacanta

8 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Mie-mi place. E faina happy

| Elena1234456 a răspuns:

"Pensiunea Codrut este situata pe valea Moieciului de Jos, la strada principala, langa raul ce stabate comuna! Ea dispune de 13 camere cu bai proprii, tv si balcon, repartizate astfel:10 camere pentru 2 pers(cu pat dublu) si 3 camere pentru 4 pers(cu 2 paturi duble).

Facilitatile pensiunii:
- living mare 40 pers(pentru 10 cam)+bucatarie mare complet utilata
- al doilea living la mansarda(la 3 cam)+bacatarie
- masa ping pong
- masa footbal
- mini sala de fitness
- dartz
- remi, table, carti de joc
- plasma in living+dvd+sistem audio
- gratar
- foisor langa rau
- loc de joaca pentru copii(topogan cu leagan, casuta de joaca, groapa de nisip, biciclete de copii si jucarii)
- balansoar
- incalzire prin centrala cu lemne
- apa calda non stop
- internet wireless"
Suna foarte bine, eu zic ca merita.

| DiDi a răspuns:

Frumoasa.happy

| Fvn a răspuns:

Nice happy

| Floreenofficial a răspuns:

Aaa imi place
pret acceptabil servicii bune
m-as duce
si plus ca pare un loc unde chiar ai ocazia sa te relaxezi!

| tia a răspuns:

Foarte draguta. Are si peisaj f frumos, si camerele sunt ok. Doar o mica chestie: blushing patul nu pare prea comod laughing
:p

| Robiii a răspuns:

Frumoase pensiunilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este VARZA! In zona Moeciu sint niste peisaje extraordinare iar o pensiune ar trebui sa sa se integreze peisajului. Nu numai prin arhitectura ci si prin finisajele interioare.
Aici este problema, la interior arata ca o casa de " topirlani " se vede ca n-au avut parte de un specialist care sa stie in a alege decoratiunile.
Asa ca ...NU!