| Ford a întrebat:

Ce parere aveti de craiova (locuitori sau nu )?

8 răspunsuri:
| McCadu a răspuns:

Oho, vad ca intreaba cineva de Craiova! Eu sunt din Constanta dar invat in Craiova de 2 ani. Iti pot spune ca este un oras super, este curatel, ai ce vedea si sunt doua parcuri foarte frumoase, cum nu prea vezi pe la noi prin tara, muzee. Este un oras ok si tin sa iti zic ca stau cu chirie intr-un cartier despre care se zice ca e cam nasol (Craiovita), dar eu inca nu imi dau seama de ce se spune asta... probabil ca e mai departe de centru. In schimb trebuie sa ai grija cu oamenii, pe cat de ospitalieri par si sunt unii dintre ei sunt foarte discriminanti (in general cei cu putere in societate: politie, profesori...), eu trag mult ca am numere de CT la masina sau cu profesorii pentru ca sunt din Constanta. Craiova este unul din orasele ok dar pana la unii oameni.

| justagirlll a răspuns:

Eu sunt din craiova

si McCadu si eu stau in craiovita

laughing

| cr1st1n1k a răspuns:

F frumos orashu merita vizitat

| StopTheWar a răspuns:

Este un oras placut, cu o istorie destul de interesanta.Merita sa mergi acolo pentru a sta macar 1 saptamana.Sunt foarte multe de vizitathappy

| andreutz a răspuns:

Un oras frumos ca oricare altul din Romania, dar populat de prea putini romani si prea multi...indieni happy

| ServanaAtoni a răspuns:

E frumos, da' sunt multi oameni...ingamfatihappy

| Ghindă a răspuns:

Tinand cont ca locuiesc in Craiova de 11 ani, pentru mine este cel mai frumos orashappy

| Ford explică:

Si eu tot in craiova locuiesc de 15 ani.