| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Australia?(acolo as dori sa traiesc)

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Este un continent minunat si plin de aventura, oameni noi, si obiceiuri, eu cred ca daca iti place aventura ar trebui sa incerci!

3 răspunsuri:
| andreiutz_1116 a răspuns:

Mda...nar fi chiar nu stiu cum.sau poate fain, dar eu miash dori in Germania.de tara aia sunt atras desi nu stiu limba

| mgtow a răspuns:

In vara e multa caldura restul e bine.

| qMisaki a răspuns:

La unii le place, la altii nu... Depinde de gusturi! Ex. mie imi place, dar la cea mai buna prietena a mea nu. Toti au pareri diferite! Tie iti place, du-te! Nu e ca si cum nu exista nici un acolo! Deci, daca vrei, du-te in orice loc doresti! Nu trebuie sa intrebi lumea! Du-te si afla singura cum este, apoi ne vei demonstra ca este o tara frumoasa! Bye ~!