| Ioana22B a întrebat:

Ce parere aveti despre Australia? Se merita ca destinatie de vacanta?

9 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Tu ce crezi. Vrabia malai viseaza!

lolita
| lolita a răspuns:

Sigur! am o verisoara care locueste in Sidney si din poze m-am indrgostit de peisajul de acolo. chiar mi-as dori sa vizitez Australia.

| AvalohAlyn a răspuns:

Singura locatie ce merita vizitata este Sidney.Acum depinde si de pret.

| Razvan a răspuns:

Se merita. Orice tara pe care o vei vizita reprezinta o noua experienta si sunt sigura ca vei gasi multe lucruri de vizitat acolo
http://www.australia.com/index.aspx

| Lavy_4392 a răspuns:

Da! Du-te dc nu. atata timp cat poti si iti doresti du-te.winking cel putin eu una asa fac. de multe ori se intampla sa nu ai asteptari mari si sa fi surprinsa de ce vei vedealove struck Distractie placuta si drum bun!

| tudorboy_8929 a răspuns:

S-ar merita depinde de locul unde mergi si unde iti place. Ceau bafta!

| rodica64 a răspuns:

Merita sa mergi...noi am fost acum 3 ani in concediu in Australia si ne-am simtit minunat, am vazut locuri frumoase si interesante...

| AlecSSyA a răspuns:

Da se merita! Daca iti permiti si iti doresti cu adevarat sa ajungi acolo du-te, nu mai ezita!

| maia_1923 a răspuns:

Prin ce agentie ati fost? M-ar interesa mai multe, ce e de vazut, sfaturi.