| βέiiiβiii_1739 a întrebat:

Ce parere aveti ca vine vacanta >:?

10 răspunsuri:
| Bloodlines a răspuns:

Nu prea stiu ce sa spun. Inca nici n-a ajuns vacanta, iar mie parca-mi lipsesc deja zilele in care stateam ore si ore sa invat pentru teste, teze, si ziceam : " Doamne, cand vine vacanta asta odata?! ", dar intr-un fel imi pare rau ca se termina scoala, iar eu fiind in a 8-a, plec de la generala sad, si-mi va fi dor. Ca doar anii de scoala sunt cei mai frumosi!love struck Am asteptat vacanta de vara foarte mult timp, dar astept si scoala care va incepe in septembrie. happy
Vacanta placuta si profita de cele 3 luni, in care nu trebuie sa te trezesti in fiecare zi la ora 7 smug, caci urmeaza cele 9 luni de invatat!happy

| Username01 a răspuns:

Ce parere? Super genial! love struck adorr vacanta! abia asteptam day dreaming
sa ma plimb prin parc sa mananc inghetata laughing)
cel mai important e ca nu avem scoala! :X:X:X
ma rog in afara de temele de vacanta rolling eyes... dar in rest...super misto :X dar e naspa ca o sa treaca prea repede crying(

| OliviaLove a răspuns:

Bineinteles ca ma bucur...doar e VACANTA CEA MARE de vara...de abia astept sa scap de zilele de scoala.de teme.si sa meg la mare, la munte sau la bunici. pur si simplu IUBESC VACANTA. si nu-mi place deloc scoala.(e si normalhee hee deja ma gandesc la zilele senine in care ma voi plimba sau distra prin parc. sau altundeva.

| andu_9113 a răspuns:

Party laughing laughing

trebuie sa ne distram la maxim ca dp " profii au ac de cojocul nostru" laughing

pupic

| CrazYKid0 a răspuns:

PARTY! BARMAN! hai cu mama ta
wwwooooooohoooo! libertate!

| Brookelle a răspuns:

Pai am o parere buna ca vine vacanta. vom putea sa facem ce vrem. sa ne jucam. sa ne ducem la mare, munte unde ne permite buzunarele big grin si in primul rand scapam de scoala pentru 3 luni love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi dragut...mare relaxare.somn de voie

| SkaterGirl112 a răspuns:

O parere asa si asa mi se pare, imi place vacanta mare da si scoala imi place, am si numai note de 10 deci am parere destul de buna.

| Annamaryia a răspuns:

Oricum... bine macar ca a venit laughing

| JEFF_4697 a răspuns:

E supeeer mai inteeebi?