| monique a întrebat:

Ce parere aveti despre blogurile de turism, gen http://blog.icartours.com/? Va sunt utile?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Ei bine sunt foarte bune aceste companii si nici nu costa multi bani. Ti-o recomand.

5 răspunsuri:
| Lilik a răspuns:

Nu stiam ca cei de la icar au blog. thanks.

| videoblog a răspuns:

Normal ca sunt, insa le pot face si mai cunoscute utilizant social media. pentru asta recomand http://www, bagamare.ro/

| esy72bj a răspuns:

Acesta este doar un spam! De fapt doar iti faci reclama la site-ul asta. De ce te-ar interesa parerea noastra despre un site pe care il poti accesa si sa tragi tu singura concuziile in ce il priveste.

| Iulia_1567 a răspuns:

Da. Sunt destul de utile, dar asta depinde de nevoile fiecaruia dintre noi. O calatorie in lumea intreaga si aceasta la preturi detul de avantajoase, nu cred ca ar stica niciunuia dintre noi.

| ExpoLOGO a răspuns:

Imi pare un blog destul de util, avand in vedere ca au tot felul de oferte, organizate destul de bine si usor de cautat/gasit.

Felicitarile mele happy