| taylor a întrebat:

Ce parere aveti despre Cluj?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E unul din orasele mele preferate! Imi place foarte mult Piata Muzeului, Galeriile Fortuna si mai ales fastfood-ul ala de langa.
Si pentru ca ai zis "Cluj" si nu "CLuj-Napoca", imi permit sa spun ca imi place si Turda, Fundatia Ratiu si mai ales fantana din fata Primariei Turda.

23 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

thinking pai...nu am fost acolo
deci...tongue

mira
| mira a răspuns:

Este un oras select cu lume foarte educata.

| asya a răspuns:

Este locul unde o sa merg la facultate! Abia astept:X...Este un oras frumos... unde am fost vacanta asta de cateva ori la,, șoping"!

| taylor explică:

Este cineva din Cluj?

| fzcsm a răspuns:

Este un oras modern cu o istorie impresionanta si o arhitectura superba si cu niste oameni jos cu palaria.Respect Cluj de la un oradean!

| Criiss16 a răspuns:

Eu nu, dar stau pe langa Cluj.Sunt din Zalau.tongue

| Jupiter a răspuns:

Unul dintre cele mai frumoase orase din Romania.
Nu sunt din Cluj.

| taylor explică:

@fzcsm- sunt de acord cu tinehappy cat despre oradea- atmosfera din centrul orasului, noaptea e superba... n-am sa uit niciodata acel orashappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam scump.

| Swabia a răspuns:

Oameni multi, strazi intortocheate, cladiri vechi.viata scumpa! happy

| monyk a răspuns:

Buna, Clujul mi se pare unul dintre cele mai frumoase orase din tara, e supeb, desi normal k pe primul loc pun Timisoara ca doar sunt de acolo, fiecaruia ii place mai mult orasul natal...

| Cryssy a răspuns:

Nu am fost. dar cred ca este un oras frumos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din Cluj! happy
Maine plec pentru 10 zile, dar mai intru si de acolo.
Ce ai dori sa stii despre Cluj?

| taylor explică:

@Oliana-si eu sunt din Cluj, doar voiam sa vad ce cred oamenii despre elhappy si vad ca in afara de "prea scump" spun doar lucruri pozitivebatting eyelashes

| d33a_9154 a răspuns:

Am fost in cluj da pentru o saptamana si ceva ..cam asa happy..si pot spune ca este un oras frumos happy..ai ce vizita :0...sunt hainutze mistolaughing)..asta e cel mai important lucru laughing)da e cool happy

| stillhartu a răspuns:

Cluj...ca orice oras cu fel si fel de oameni. Ca stundent, duci o viata minunata acolo. Pe langa distractii si viata aceea de noapte, faci si scoala. Asta daca vrei sa te tii de ea. Pentru a locui acolo mi se pare un oras mult prea aglomerat.

| hashe86 a răspuns:

Un JUDET mare in inima ardealului, care are cateva locuri frumoase de vizitat.

| mmamiruna a răspuns:

Este un oras frumos incarcat de istorie, lume linistita, atractii turistice deosebite.

| daii a răspuns:

E superb! Unul dintre cele mai frumoase orase din tara!
Respect!+ ca oamenii sunt civilizati acolo, nu ca in alte orasehappy

by daiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb! Imi place tot la el. Cel mai bine mananci la Marty ori pe Horea sau sus pe deal langa camine. Atmosfera faina, oameni ok! Sunt din Buc si m-as muta fara discutie daca as avea oportunitatea.

| adrianhasde a răspuns:

Cel mai frumos oras pe care l-am vazut, o minunatie. Nota 12 din partea mea.

| alinutzacodruta a răspuns:

E orasul meu preferat.il iubesc big grin

| stefanik04 a răspuns:

E orasul in care traiesc si bineinteles ca am o parere buna despre el.Am fost in mai multe, dar clujul e" de suflet" sa spun asa...