| cupcake02 a întrebat:

Ce parere aveti despre compania Eurolines in materie de transport?

5 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Eu am fost de 2 ori cu ei in Italia si germania.per total sunt mai organizati si au conditii mai bune decat atlassib sau alte companii "locale". de ceva timp in atlassib vezi numai cocalari romano-italieni plini de manele si fite macaronare.

accidentele s-au inmultit la atlassib.au soferi fara experienta si tineri.eurolines au cate 2 soferi imbracati elegant si stiu sa vorbeasca cu oamenii.intr-o noapte am vazut 3 filme la ei.la atlassib nici nu functiona televizorul.

parerile vor fi mereu impartite.

bon voyage!

| Fillaide a răspuns:

Am o parere foarte buna. Aproape peste tot unde am calatorit, am utilizat serviciile lor.Soferii sunt foarte sociabili, conditiile foarte bune, igiena acceptabila.Mie personal mi-au lasat o impresie buna si daca ar fi sa plec undevamtot la Eurolines as apela.

| E7103385 a răspuns:

SALUT!>big grin

| E7103385 a răspuns:

De ce nu au postat intreg raspunsul? waiting

| maradi3 a răspuns:

Cam scumpicei! Exemplubig grinin Lyon-Timisoara, 125 euro! Geneve(Elvetia)Timisoara, 80 euro cu alta firma! Diferenta in km, aprox.120 km, insa sa platesti o diferenta de 55 euro pentru asta? Cam mult!