| Avramut_Nicoleta_1974 a întrebat:

A fost cineva plecat la munca in strainatate prin compania munca eu? ce parere aveti?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Am incercat prin eures si nu am avut o experienta buna, dar cand am plecat din nou fara eures sau agentie de munca am mers direct la firma si am dat interviul, mi-a gasit chirie unde sa stau si mam stabilit. Am plecat cu masina dintr-o tara in UK fara sa stau pe ganduri dar am dat telefon inainte sa ma asigur de servici