| Farcas a întrebat:

Ce parere aveti despre Costinesti? Va place? eu am ales sa merg cu prietenul meu acolo, la vara. voua cum vi se pare?

12 răspunsuri:
| copilu a răspuns:

Nu prea eu unu as prefera Grecia...mai bine acolo distractye placuta

mlm
| mlm a răspuns:

Este destul de ok pentru tineret, iti recomand chiar sa mergi acolo te vei distra pe cinste.Iti doresc multa bafta.

| psiholoaga a răspuns:

Mie imi place. In ultimii doi ani acolo am mers, mai exact la epava. E plaja ingusta, sunt multi nudisti si oameni dezinhibati si deschisi la minte, e ok. In restul statiunii, se largeste un pic plaja, e plin de tineri si aglomeratie. Depinde si ce cauti. Costinesti e o statiune mai mult pentru tineri care nu dormlaughing

| Cryss a răspuns:

E destul de draguta statiuneabatting eyelashes, ultima data cand am fost am gasit scoici multe, mari si frumoase big grin. Oricum mi-a placut acolohappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este una din stațiunile care le vizitez ori de câte ori ajung în Constanța.
Pa, pa.

| hashe86 a răspuns:

Dintre statiunile de la noi imi place cel mai mult costinestiul. e statiunea tinerilor, sunt multe locuri de distractie, multa agitatie, nu sunt multe fite. ce i drept plaja e cam aglomerata si destul de murdarica, dar ca peste tot la noi. in plus poti gasi cazari accesibile la particulari in costinesti sat.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie mi se pare un loc foarte frumos.happy Am fost si eu acolo si mi-a placut foarte mult.happyDistractie placuta!winking

| borsec a răspuns:

E o satiune buna pentu adolescenti care cauta distractie, nu stiu cat de ieftin, dar e o satiune pentru ditractie.

| sorana_1576 a răspuns:

Mi se pare o statiune a tinerilor, am fost acum vreo 15-17ani si mi-a placut. Sper sa ajung si eu in vara asta acolo.Acum cred ca e mult mai frumos si conditii mai bune.

| pisinadiuk2000 a răspuns:

Nu o sa fii dezamagita.este ff fr acolo si sper sa va distrati binewinking

| mirajevents a răspuns:

E mai frumos acolo decat la mamaia, e curat discotecile sunt multe si super, serviciile si mancarea buna, eu am fost anul trecut o saptamana si a fost foarte frumos.

| babytza a răspuns:

Chiar te sfatuiesc sa alegi Costinestiul...este o statiune super frumoasa... special pentru tineret...