| MikkaElla454 a întrebat:

Helăău! Vara asta as vrea sa merg la mare in Costinesti. Am auzit ca este o statiune pentru tineret. As vrea sa ma distrez calumea. Stiti cumva niste cluburi faine sau cum este atmosfera prin Costinesti? Orice parere imi va fi de ajutor! :*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ririi a răspuns:

E foarte fain in Costinesti. Iti recomand sa mergi cu gasca de prieteni, nu cu parintii. Poti sa mergi in Mega Discoteca Tineretului sau in Disco Ring, e super atmosfera acolo. Sa treci si prin parcul de distractii. Distractie! happy

| MikkaElla454 explică (pentru Ririi):

Desigur ca nu voi merge cu parintiihee hee. Multumesc de sfaturi! >big grin