| cristinutapopescu a întrebat:

Ce parere aveti despre firma Elisabet Cruises?( cei care ati fost in Grecia), dar despre firma Apollon Cruises? ati fost in excursie cu ei? pareri ceva?big grin

Răspuns Câştigător
| SmileDay a răspuns:

Daca vrei sa te distrezi pe vapor alege cu incredere Elisabeth Cruises.Am fost de doua ori in Grecia si as mai merge numai pentru croaziera.Atmosfera este superba, se danseaza, la sfarsit este o bataie cu baloane de apa intre doua vapoare...

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

O parere excelenta

| cristinutapopescu explică:

Despre Elisabet sau despre Apollon?

| cristinutapopescu explică:

Stiu, in fiecare an merg de cate 1 luna cu Elisabet Cruises si dorm pe vapor, dar vreau parerea turistiilor.tongue

| nelia_3772 a răspuns:

Da am fost cu Elisabet Cruises si am vrut sa fac a doua excursie cu ei dar m-au dus cu Apollon. Diferenta a fost ca intre un Mercedes si un Trabant. Elisabet Cruises sunt dupa parerea mea cei mai tari